Umíš jezdit na kole?

Hrát hru
Ukaž, jak jsi se naučil pravidla!
Hrát hru

Zahraj si

Pravidla hry k ověření tvých znalostí z pravidel silničního provozu.

Tvůj úkol je jednoduchý - projet všechny stanoviště a správně odpovědět na všechny položené otázky. Směrová šipka s ukazatelem vzdálenosti tě naviguje k dalšímu úkolu. Při jízdě ke stanovišti pečlivě dodržuj pravidla silničního provozu. V rámci celé hry jsou tolerovány pouze tři chyby, po kterých je hra ukončena a musíš začít znovu.

V případě, že se ti podaří zdolat trať a správně odpovědět na všechny otázky, nabídne se ti na závěr možnost registrace do aktuální soutěže. Tvoje jméno a ostatní údaje jsou odeslány na Krajský úřad Libereckého kraje, který tě poté kontaktuje a v rámci aktuální soutěže tě informuje o tvé případné VÝHŘE.

 

Pravidla

Před křižovatkou musíš zvolit směr, kterým se vydáš - věnuj pozornost dopravním značkám, v případě porušení a vjetí například do zákazu vjezdu ztrácíš jeden bod (celkem máš ve hře body tři).

Na kruhovém objezdu musíš volit směr před každým výjezdem. Pokud nebudeš opouštět kruhový objezd, volíš směr "rovně", když budeš chtít vyjet z kruhového objezdu volíš směr "vpravo".

Na silnici se chovej ukázněně - přejíždění "plné čáry" či špatné odbočování v prostoru křižovatky je opět ohodnoceno mínus jedním bodem.

Ve hře je přesně deset stanovišť, na nichž se s každým spuštěním hry mění otázky. Tvým úkolem pro úspěšné dokončení hry je odpovědět na všechny otázky správně. V případě že odpovíš špatně, nic ti nebrání si pravidla zopakovat a hru zkusit znovu.

Hodně štěstí!

Hrát hru.

Naše stránka na Facebooku
detail